Arama

Damla Sakızı Reçeli 370g Rafine Şeker İlavesiz

Damla Sakızı Reçeli, 370 gram ağırlığındaki cam kavanozunda tüketiciye sunulmaktadır. Damla Sakızı Reçeli yüzde 65 meyve içerir. Özenle seçilmiş meyvelerden üretilen reçel, meyve suyu ve limon suyu eklenerek yapılmıştır. Katkı maddesi içermeyen ev tipi reçeli tüketirken meyve aromasını tam lezzetiyle alabilirsiniz.
SKU: 3116
*
0,00 ₺
i h

Rafine Şeker İlavesiz Damla Sakızı Reçeli 370 G

Damla Sakızı Reçeli, 370 gram ağırlığındaki cam kavanozunda tüketiciye sunulmaktadır. Damla Sakızı Reçeli yüzde 65 meyve içerir. Özenle seçilmiş meyvelerden üretilen reçel, meyve suyu ve limon suyu eklenerek yapılmıştır. Katkı maddesi içermeyen ev tipi reçeli tüketirken meyve aromasını tam lezzetiyle alabilirsiniz.

Antalya reçelleri, meyve ve sebzelerin tam olgunluk zamanında toplanarak işlenmesi sonucu elde edilmektedir. Tüm ürünler vakumlu kazanlarda ve 60 dereceyi aşmayan ısıda pişirilerek; renk, tat ve aromada maksimum oranda koruma sağlanmaktadır. Böylece renk daha açık ve canlı; tat ve aroma ise meyve ile neredeyse aynıdır.

İçindekiler

Elma Suyu konsantresi, Damla Sakızı, Asitlik Düzenleyici (Limon Suyu), Damla Sakızı yağı
[GB] Ingredients: Apple Concentrate, Mastic Gum, Acidity Regulator (Lemon juice), Mastic Gum oil [D] Zutaten: Apfelkonzentrat, Mastix, (Säureregulator Zitronensaft), Mastixöl

Alerjen Uyarısı

Fındık ve Ceviz işlenen bantta üretilmiştir. Eser Miktarda içerebilir.

Net Miktar (g/ml): 370

Saklama Koşulları

Açıldıktan sonra +4°C’de saklayınız.

Güneşten ve sıcaktan koruyunuz.

Menşe Ülke: TÜRKİYE

İşletme Kayıt No: TR-07-K-006432

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANSU GIDA SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.